اخبار استانی - An Overview

استقلال عمل و هویت علمی شورای پژوهشی تضعیف شده است همدان-معتقدم در حال حاضر استقلال عمل شورای پژوهشی و هویت علمی این شورا تضعیف و روال کار از قاعده قبلی خارج شده است. مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمانشاه خبر داد؛

حرکت زشت کشتی‌گیر مغلوب جمهوری آذربایجان مقابل حریف ارمنستانی 

 خبرگزاری فارس - یک ساعت پیش

«هزار خورشید تابان» که شانزده سال پیش در قالب یک رمان منتشر شد و توجه جهانی جلب کرد،‌ اکنون در قالب یک اپرا روی صحنه تئاتر شهر سیاتل در آمریکا به نمایش درآمده است. خالد حسینی، در این رمان به داستان غم‌انگیز دو زن و دشواری‌های آن‌ها در افغانستان پرداخته است که رویدادهای آن در برهه زمانی چند دهه منتهی به حاکمیت و سپس سرنگونی دور اول طالبان و بعد ورود آمریکا و کشورهای غربی به این کشور اتفاق می‌افتد.

 ایپنا - یازده دقیقه پیش

 فرتاک نیوز - یک ساعت پیش

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان البرز با بیان اینکه شهدا، انسان های عاشقی بودند که صادقانه در مسیر تامین امنیت این کشور جان فدا شدند گفت: نسل امروز شناخت درستی از روزهای جنگ ندارند، بنابراین بر ماست که مسیر تبیین را در پیش گرفته و آن ها را آگاه more info سازیم.

کاوه: جوانان کشتی ایران تجربه خوبی از جام «دیمیتریف» کسب کردند 

ائتلاف ترکیه احمد اوزال فرزند تورگوت اوزال رئیس جمهور و نخست وزیر فقید ترکیه را نامزد خود برای انتخابات ریاست جمهوری بهار سال آینده اعلام کرد

خرید باشگاه برزیلی توسط یک ایرانی 

دبیرکل گروه پارلمانی اتحادیه بین المجالس جهانی در نشست کمیته اصلاح ساختار سازمان ملل، به ناعادلانه بودن ساختار فعلی سازمان ملل اشاره کرد و گفت: تقویت چند جانبه گرایی و حق تعیین سرنوشت ضروری است.

آغاز تمرینات نظامی استرالیا با زیردریایی های هسته ای آمریکا

ایسنا/اردبیل جلسه کمیته برنامه ریزی با محوریت مصوبات سفر استاندار محترم به شهرستان خلخال با حضور دستگاه های عضو برگزار و پیگیری مصوبات این سفر در دستور کار قرار گرفت.

اعدام ایران و اتحادیه اروپا دادگاه ایران مهسا امینی اعتراضات ایران ۱۴۰۱

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *